KONCERT PIOSENKI Z DAWNYCH LAT - SŁODKIE LATA 60. I 70. W OPINOGÓRZE GÓRNEJ
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Opinogóra Górna oraz gości na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które przeniesie nas w klimat dawnych lat.
Kiedy: 24 czerwca (Środa) 2026 r., godz. 17.00
Gdzie: sala konferencyjna Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej
Wstęp: bezpłatny!
W letnie popołudnie sala konferencyjna Urzędu Gminy zamieni się w prawdziwy muzyczny wehikuł czasu. Na scenie połączą siły dwa filary naszej lokalnej kultury – Zespół „Melodia” (męskie, zawadiackie oblicze) oraz Zespół „Nadzieja”.
W programie m.in.:
„Zimny drań”
„Cicha woda”
„Walentyna Twist”
„Baby, ach te baby”
Nie zabraknie również wzruszeń – usłyszymy autorską poezję napisaną specjalnie na tę okazję przez utalentowanych seniorów z naszej gminy.
Pokażmy naszym artystom, jak wspaniałą mają publiczność! Zabierzcie sąsiadów, przyjaciół i całe rodziny. Spędźmy ten czerwcowy wieczór razem, niech połączą nas wspomnienia i piękna melodia.
Do zobaczenia!

